Ogłoszenia Lokalne

Anonse w najlepszym wydaniu!

[Firma] Kurs SQL

  • By Grzegorz
  • Kategoria Nauka

Szczegóły

Zapraszamy na stronę firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy MS SQL w bazie Oracle na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta posiada profesjonalne szkolenia MS SQL zarówno dla osób początkujących w których osoba zaczynająca pracę z MS SQL zapozna się z podstawami, takimi jak: znajdowanie , agregowanie , konstruowanie danych z całego szeregu tabel, opanuje umiejętności wstępnego projektowania baz danych, na tworzeniu raportów i podsumowaniu danych kończąc , poprzez SQL w Oracle średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla uczestników , którzy już teraz poruszają się w językiem SQL , lub programują w innych językach programowania i chcą uzupełnić braki o zagadnienia związane z grupowaniem tabel, łączeniem wyników kilku zapytań select i kreowaniem podzapytań, kończąc na poziomie SQL w Oracle zaawansowany dzięki , któremu kursant poszerzy wiedzę z obszaru tworzenia rozwiniętych raportów i analiz , co da podstawy do zarządzania użytkownikami i obiektami bazy danych, a także do przeprowadzania operacji na dużych katalogach danych. W przyszłości przełoży się to na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości MS SQL-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć szkolenie MySQL , napisz do nas e-mail-a , a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego prowadzącego , pozwoli nam zaproponować Ci od którego poziomu rozpocząć kurs .
Na naszej stronie znajdą Państwo szkolenia z programowania w języku PL/SQL w środowisku bazy danych Oracle oraz kurs Administracja bazą danych Oracle.

W witrynie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych kursów. Kursy MS SQL prowadzone są w trybach otwartym , zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Kursy SQL w Oracle realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Toruniu, Warszawie Lublinie, Częstochowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegółowy program możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu danej grupy szkoleniowej .

Jeżeli brak czasu ogranicza Tobie przyjazd na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń zdalnych niczym się nie różni od kursów MS SQL Microsoft SQL w bazie Oracle „face to face” . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kurs SQL
Ogłoszenieprywatne
Dodano28.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię