Ogłoszenia Lokalne

Anonse w najlepszym wydaniu!

[Firma] Schody z drewna do wnętrza na wymiar


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Mamy dla Państwa różnorakie schody drewniane na zamówienie. Jeżeli szukasz eleganckie, dokładnie wykonane schody do przedpokoju to lepiej nie mogłeś trafić. Firma Drewdom produkuje schody z drewna już od od prawie 4 dekad – schowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do najwyższej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z wielkim doświadczeniem i praktyką. Na temat schodów wiedzą wszystko! Wieloletnie doświadczenie ma przełożenie na jakość wykonania, jakość drewna, czas pracy oraz świetny kontakt z klientem.
Drewdom instaluje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to województwo lubelskie, podkarpackie i mazowieckie.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak popularne? Drewno jest naturalnym materiałem, który nadaje wnętrzu ciepła i idealnie komponuje się z zielonymi ozdobami, szklanymi elementami, ceglaną ścianą, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest wytrzymałe i pięknie wygląda, nawet po długim czasie. Świetnie wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style aranżacji wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, jak również wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest zaprezentowana galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna do wnętrza na wymiar
Ogłoszenieprywatne
Dodano22.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię