[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się ściśle mówiąc bardzo właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących zawodowców z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono ekspertów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Placówka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są też te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, które w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, ale także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W placówce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel dba o to, żeby pacjenci czuli się w gruncie rzeczy komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię