[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się ściśle mówiąc bardzo właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących zawodowców z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono ekspertów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Placówka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są też te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, które w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, ale także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W placówce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel dba o to, żeby pacjenci czuli się w gruncie rzeczy komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię